EMC SUPPLY® to nie tania ale profesjonalnie zaprojektowana elektronika w oparciu o standardy światowe.

Urządzenia oznaczone tą marką są przeznaczone do grzania CWU pozyskiwania i przetwarzania energii odnawialnej z najwyższą na rynku sprawnością i efektywnością dając zarazem Ci drogi kliencie wysoki komfort i oszczędności z ich pracy. Elektronika ta realizuje także cele proekologiczne, a zwłaszcza przeciwdziała niskiej emisji w miastach i na wsi.

Właścicielem marki EMC SUPPLY jest przedsiębiorstwo Marek Nowakowski - Nowakowski Business Consulting. Atutami przedsiębiorstwa są ugruntowane kompetencje w projektowaniu urządzeń elektronicznych dla potrzeb wojska, przemysłu, energii odnawialnej i gospodarstw domowych. Kompetencje te pozwalają na świadczenie usług doradczych i weryfikacyjnych na arenie międzynarodowej.

Olbrzymi know-how jaki posiada przedsiębiorstwo, szereg opracowanych własnych rozwiązań umożliwia efektywną realizację każdego projektu.

Kompetencje przedsiębiorstwa są na bieżąco weryfikowane w wyniku rozwiązywania wyzwań projektowo - uruchomieniowych na całym świecie z zakresu niezawodności, certyfikacji, kompatybilności elektromagnetycznej: USA, Izrael, Korea Południowa, Włochy, Niemcy, Francja, Holandia ... . Przedsiębiorstwo ma 100% rozwiązanych z sukcesem wyzwań.

Kwartalnik UPRP s.41

Wszystko to powoduje, że do własnych projektów przedsiębiorstwo używa know-how jaki jest używany nie tylko w przemyśle ciężkim na całym świecie przez najbardziej rozbudowane technologicznie korporacje. To know-how użyty także w rozwiązaniach konstrukcyjnych w najbardziej wymagających aplikacjach. Ten know-how jest ustawicznie rozwijany i przejawia się w autorskich rozwiązaniach obwodów elektronicznych do których to przedsiębiorstwo posiada wyłączne prawa autorskie. Ten know-how to sposób pisania oprogramowania wbudowanego adekwatny do najbardziej wymagających aplikacji czasu rzeczywistego na świecie. To także sposób certyfikacji wzbudzający wielokrotnie niedowierzanie w wielu technologicznie zaawansowanych korporacjach. To także mierzalne efekty jakie przedsiębiorstwo uzyskuje w procesie certyfikacji. To algorytmy działania urządzenia opracowane w oparciu o tysiące godzin prac B+R i czyniące to urządzenie inteligentnym - wiedzącym czego wymagać od środowiska w jakim jest zastosowane w celu bezbłędnego i bezpiecznego realizowania funkcji do których zostało zaprojektowane.

Marek Nowakowski - Nowakowski Business Consulting

ul. Spacerowa 104

32-200 Miechów

NIP 845-143-77-08

Regon 790-100-280