Regulatory bezpieczeństwa

Regulatory grzania ciepłej wody użytkowej (CWU) energią prądu stałego DC z paneli fotowoltaicznych. Zaimplementowane algorytmy śledzenia punktu wydajności paneli samoczynnie dostrajają się do nasłonecznienia i wydajności paneli (MPPT). Zastosowane zabezpieczenia sprzętowo-programowe umożliwiają wykrywanie awarii nie tylko po stronie regulatora a...

Regulatory grzania ciepłej wody użytkowej (CWU) energią prądu stałego DC z paneli fotowoltaicznych. Zaimplementowane algorytmy śledzenia punktu wydajności paneli samoczynnie dostrajają się do nasłonecznienia i wydajności paneli (MPPT). Zastosowane zabezpieczenia sprzętowo-programowe umożliwiają wykrywanie awarii nie tylko po stronie regulatora ale po stronie dołączonych przetworników temperatury jak i grzałek, co skutecznie blokuje możliwość zagotowania wody w zbiorniku w przypadku wyjazdów lub awarii układu sterowania.

Zastosowanie sterowania dodatkową grzałką AC/sterowanie przełączeniem źródła CWU umożliwia dogrzewanie wody/sterowanie przełączeniem źródła tylko do zapewnienia potrzeb użytkownika przy niewystarczającej ilości energii odnawialnej. Profilowanie zapotrzebowania użytkownika w CWU zależne od pory dnia umożliwia dalsze obniżenie rachunków za prąd elektryczny.

Obszary zastosowania

- grzanie CWU, dogrzewanie CWU

- pompy ciepła

Regulatory grzania ciepłej wody użytkowej (CWU) energią prądu zmiennego AC z invertera. Zaimplementowane algorytmy śledzenia wydajności invertera dopasowują intensywność grzania do aktualnej wydajności. Zastosowane zabezpieczenia sprzętowo-programowe umożliwiają wykrywanie awarii nie tylko po stronie regulatora ale po stronie dołączonych przetworników temperatury, co skutecznie blokuje możliwość zagotowania wody w zbiorniku w przypadku wyjazdów lub awarii układu sterowania.

Zastosowanie profilowanego dogrzewania AC i profilowanie zależne od pory dnia umożliwia dalsze obniżenie rachunków za prąd elektryczny przy zaspokojeniu potrzeb w CWU.

Obszary zastosowania

- grzanie CWU, dogrzewanie CWU

- pompy ciepła

Więcej

Regulatory bezpieczeństwa  Produktów w kategorii: 8

Wyświetla 1 - 8 z 8 produktów
Wyświetla 1 - 8 z 8 produktów